Rüyada bir bebek kurtarmak

Rüyada bir bebek kurtarmak yıllar önce yaptığı yatırımların bugün beklenmedik şekilde değer kazanacağına, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına, çok mutlu ve huzurlu bir kişi olacağına, sonradan da yüzünün kızarmasına, başının da önüne eğilmesine neden olacağına, işlerin yoluna gideceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, onlar sayesinde borçlarından kurtulacağına, fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine rüya sahibinin bu sayede arkasına kitleleri takacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir bebek kurtarmak gördüyseniz:

  • Sizi tahrik eden gelişmelere sadece rutin planlarınız olduğu için arkanızı dönmemelisiniz.

Rüyada bebek arabasında bebek görmek ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, gücünü ve itibarını geri kazanacağına yorulur.

Rüyada bebek arabasından bebek düşürmek üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, kendini uzun uzun tenkit edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bebek erkek bebek sevmek yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine, uzak bir yola gidileceğine ve üzüntü verici bir olay yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada bebek bebek emzirmek yönetici koltuğuna yükseleceğine, çok büyük ve zor işlerle uğraşmak zorunda kalacağına alamet etmektedir.

Rüyada bebek arabasında uyuyan bebek görmek allah katında yükseleceğine, borca batacağına alamet eder.

Rüyada bebek arabasında erkek bebek görmek kişinin eninde sonunda istediği hayata kavuşacağına, sıkıntılarını aşacağına yorulmaktadır.

Rüyada bebek arabasının içinde bebek görmek maddi çıkmazların biteceğine, kısmetin bollaşacağına, çalışma hayatının aksiliklerle dolu olacağına delalettir.

Rüyada erkek bebek bebek görmek hayatının afiyet içinde geçeceğine, bekarsa kalbini çalacak biriyle tanışacağına tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments