Rüyada bir erkek arkadaşının seni öptüğünü görmek

Rüyada bir erkek arkadaşının seni öptüğünü görmek başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine, şansının ve bahtının açık olacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine, işyerinde ve evinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına, büyük kazançlar elde edileceğine, maddi açıdan sözü geçen biri olunacağına, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına ve güzel bir görmeyeceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine, kazanacağı başarılar sayesinde yüzünün güleceğine, sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, herkes tarafından takip edilen ve saygı gösterilen bir kişi olacağına, kendine olan inancı sayesinde de hiçbir zaman karamsarlığa, umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine delalettir.

Rüyada bir erkek arkadaşının seni öptüğünü gördüyseniz:

  • Kendi teşebbüslerinizle başarı kazanabilirsiniz.

Rüyada bir erkek arkadaşının seni öptüğünü görmek elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, sorunların ve sıkıntıların yakın zaman içinde sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada erkek arkadaşının seni öptüğünü görmek ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, hayatından kendisine üzüntü ve sıkıntı veren insanları çıkaracağına, iş hayatında çok çalışarak yüksek mevkilere terfi edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada eski erkek arkadaşının seni öptüğünü görmek maddi olarak çok büyük bir zorlanmaya sebebiyet veren işin nihayete erdirileceğine, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine işaret eder.

Rüyada erkek arkadaşının seni yanağından öptüğünü görmek emeklerinin karşılığını da alarak zenginliğe kavuşacağına, hayatına yeni anlamlar ve değerler geleceğine inanılır.

Rüyada eski bir arkadaşının seni öptüğünü görmek girilen işlerden büyük zarar edileceğine, rüya sahibinin hayatının bir daha asla önceki gibi olmayacağına, yaşayacağı heyecanın daha önce yaşadıklarının hiç birine benzemeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada iş arkadaşının seni öptüğünü görmek maddi sıkışıklık içinde kalacağına, sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine inanılır.

Rüyada eski erkek arkadaşının öptüğünü görmek sorunların, sıkıntıların ve dertlerin başgöstereceğine, zorlukların artacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşının seni öptüğünü görmek kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments