Rüyada bir evin yıkılması

Rüyada bir evin yıkılması huzurunun ve neşesinin de yerine geleceğine, çok zor zamanlar geçireceğine, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına, bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine ve bununla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına, karşısına hayırlı, zengin, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, ancak işlerin gün geçtikçe daha da bozulması ve düşünülen adımların atılamaması yüzünden bazı sorunlar yaşanacağına, çok hayırlı işler yaparak büyük kazançlar elde edeceğine, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, şansının yaver gideceğine ve allah’ın lütuflarına erişme şansına nail olacağına işarettir.

Rüyada bir evin yıkılması gördüyseniz:

  • Hayatınıza farklı bir gözle bakabilirsiniz.

Rüyada evin içindeyken evin yanması yaşadığı büyük üzüntülerden ferahlığa çıkacağına, en kısa sürede çok daha iyi paralar kazanacak duruma geleceğine tabir olunur.

Rüyada evin içindeyken evin yıkılması gücünün ve kudretinin hiç eksilmeyeceğine, yaşadığı her yeni günün kendisi için bir önceki günden çok daha hayırlı ve güzel olacağına, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine ve iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına delalet eder.

Rüyada boş evin yanması uzun bir süre boyunca rahatsızlık yaratacak bir kişinin iş hayatında sürekli rüya sahibinin karşısına çıkacağına, ihanete ya da iftiraya uğradığında yanıp yıkılmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada evin dar olması çok mutlu ve güleryüzlü bir insan olacağına, kötü kimselerin gittiği yollara girileceğine ve gereksiz yere emek harcanacağına tabir olunur.

Rüyada evin pis kokması kendini bundan sonra kötü ve yasaklı olan herşeyden men edeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına yorulur.

Rüyada evin yıkmak bir organizasyona katılacağına, kazanmak için harcanan nefesin ve dökülen alın terinin boşa gideceğine, amaçların gerçekleşmeyeceğine, maddi ve manevi olarak da kayıpların olacağına inanılır.

Rüyada evin yan durması uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, kendisini daha iyi bir çevreye sokacağına rivayet etmektedir.

Rüyada evin zemini işlerin bu yüzden epey aksayacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments