Rüyada bir kadının erkek cinsel organına sahip olması

Rüyada bir kadının erkek cinsel organına sahip olması bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, rahatının, sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, her anlamda feraha kavuşacağına, hiç bir şeyin eksikliğini ve yokluğunu da hissetmeyeceğine, iş tekliflerinin bıçakla kesilir gibi kesileceğine, bedenen ve ruhen dinleneceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, bu sayede daha çok kazanç elde edeceğine ve bu kazançla istediği diğer şeylere sahip olacağına, evli ise çocuk sahibi olmak için acele etmeyeceğine, içinden çıkılamaz hallere düşeceğine, ancak yakın bir zaman içinde işlerinin ve emeklerinin karşılığını fazlasıyla alacağına yorulur.

Rüyada bir kadının erkek cinsel organına sahip olması gördüyseniz:

  • Bitiremeyeceğiniz işlerle ilgilenebilirsiniz.

Rüyada bir kadının erkek cinsel organına sahip olması üzüntülerin yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, onun yolundan ayrılmayacağına inanılır.

Rüyada kadının erkek cinsel organına sahip olduğunu görmesi işlerinin aksayacağına ve kötüleşeceğine, çok büyük atlımlar gerçekleştirdiğine, çok uzun bir zamandan yapmak istediği şeyleri yakın bir zaman içinde teker teker gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüyada bir kadının erkek cinsel organına sahip olduğunu görmesi büyük başarılar kazanacağına, çok üst düzey kişiler ile çeşitli çalışmalara gireceğine, her koşulda allah yolundan yürüyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek cinsel organına sahip olduğunu görmek sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, çocuklarına ve ailesine karşı her zaman şefkatli davranacağına alamet etmektedir.

Rüyada kadının erkek organına sahip olması iyi haberler alınacağına, işlerinin de hal yoluna gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada hem erkek hem kadın cinsel organına sahip olmak çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, sorunlarının iş konusunda büyük deneyimlere sahip bir kimseden alacağı yardım sayesinde çözüleceğine işarettir.

Rüyada bir kadının erkek cinsel organına dokunması üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, yolunun ve geleceğinin açık olacağına tabir olunur.

Rüyada erkek organına sahip olduğunu görmek ruhunun da şifaya kavuşacağına, ticaretinin gelişeceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.