Rüyada bir kesede altın görmek

Rüyada bir kesede altın görmek işinden evine gidip geleceğine, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, bu ortaklıklar ile büyük kazançlar elde edeceğine, iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına, kendisini çok zor durumlarda bulacağına, ummadığınız bir yerden elinize para geleceğine, daha ferah ve daha rahat bir hayata kavuşup kendisini daha iyi hissedeceğine ve bu durumun iş hayatına ve aile hayatına yansıyacağına, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, yapılan bir hata yüzünden çekilen sıkıntının arkadaşların vereceği destek sayesinde sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada bir kesede altın gördüyseniz:

  • Bazı fırsat ya da olanakların yüzünü gösterebileceği zamanlardasınız.

Rüyada kesede altın görmek malvarlığının artacağına, çok büyük ve kazançlı projelere imza atacağına tabir olunur.

Rüyada bir kesede altın görmek rüya sahibinin moralini, gücünü ve itibarını geri kazanacağına, parasının ve malının her geçen gün çoğalacağına, refah düzeyinin artacağına, tüm arzularının yerine geleceğine yorulur.

Rüyada kesede çeyrek altın görmek zor zamanlar yaşanacağına, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine, tatsızlıkların ortadan kalkacağına, düşmanlıkların biteceğine işarettir.

Rüyada yeşil kesede altın görmek kazancında da artış meydana geleceğine, bir iyi bir kötü devam eden işlerinin kendisine fayda ve hayır getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada siyah kesede altın görmek sorunların teker teker çözüleceğine,kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine, rahatsızlık veren bir durumun eş, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, çok daha zengin bir rızık sahibi olacağına, ona verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada kesede altın hanesine bir güneş gibi doğacak bir müjde alacağına, bazı talihsizliklerin yaşanması, sorunların çıkması ve uğranılan ihanet yüzünden güvensizlik duyulması sebebi ile başarısız olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada kırmızı kesede altın görmek iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına, dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına işaret etmektedir.

Rüyada kesede altın almak büyük bir başarı göstereceği bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, gerek maddi gerekse manevi gücünü zorlayacak adımlar atacağına yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.