Rüyada bir kızın erkeği istemesi

Rüyada bir kızın erkeği istemesi huzursuzluğundan ve korkularından kurtulacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı günlerin yaklaşmakta olduğuna ve yaşanan her olayın işleri gittikçe daha kötüye götüreceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine, kendisini keşfedeceğine, başının belaya girmeyeceğine, başka işlere girmek için fırsat yaratılacağına, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, sağlıkla ilgili olarak yaşanan bir sorunun ortadan kalkacağına delalet etmektedir.

Rüyada bir kızın erkeği istemesi gördüyseniz:

  • Parayı kullanma biçiminizde ya da yatırımlarınızda yapacağınız değişikliklerin olumlu geri dönüşleri olabilir.

Rüyada kızın erkeği dövmesi sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada bir kızın erkeği istemesi şükrederek yaşayacağına, uzun süreli olarak anlaşılmış bir işin yarıda kalacağına ve büyük çaba verilerek yola konan bir işin zarar edeceği bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada kızın erkeği öpmesi kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, başka projeler ve çalışmalar için kendisini yönlendireceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir kızın bir erkeği dudağından öpmesi ferahlığa ve çok büyük bir bolluğa çıkılacağına, kazancından başkalarına da vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada kızın erkeği istemesi maaşının artacağına, sıcak, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına alamet eder.

Rüyada bir kızın bir erkeği öpmesi içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine delalet eder.

Rüyada bir kızın erkeği istemeye gitmesi eş, dost  ya da akrabalardan biri sayesinde bir zararın telafi edileceğine, tartışmaların sona ereceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olunacağına, ona kol kanat gereceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir kızın sevdiği erkeği görmesi kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına ve gerçekleştireceği projeler ve ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments