Rüyada bir ülke görmek

Rüyada bir ülke görmek çok zor ve sıkıntılı durumlar ile karşılaşacağına, eş, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, olayların gidişatından ötürü çok üzüleceğine, aile hayatında çok mutlu zamanların yaşanacağına, onlara karşı zafer kazanacağına, sıkıntıların yakasından düşmeyeceğine, rüya sahibinin hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına, şans ve güzellik getirecek insanlarla dolacağına işaret etmektedir.

Rüyada bir ülke gördüyseniz:

  • İletişim ağınızı geliştirebilir veya daha çok sosyalleşebilirsiniz.

Rüyada ülke ülke gezmek başarıya giden yollarına engeller çıkacağına, sağlık sorunları ile başın belaya gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada ülke kurtarmak evli ise kızını veya oğlunu hayırlı bir kısmetle evlendireceğine, hayatı boyunca şerefli bir insan olarak anılacağına, kazancının artacağına ve hayatına keyif geleceğine işarettir.

Rüyada ülke sınırı gayrimenkul işiyle ilgili bir ortaklık kurulacağına, kendini yiyip bitireceğine tabir olunur.

Rüyada dış ülke görmek işlerindeki ve kazancındaki bolluğun, bereketin ve verimin çoğalacağına, bu sayede ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, tekin olmayan kimselere para kaptıracağına işaret etmektedir.

Rüyada ülke adı duymak çok kötü günler yaşayacağına, hem ruhsal hem parasal olarak çok iyi olunacağına inanılır.

Rüyada bir ülke görmek başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine, daha sonra bu durumdan dolayı kendisini suçlayacağına, sıkıntıların çözüm bulacağına, rahat bir nefes alınacağına ve kazanılan mal varlığının sefasının sürüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada ülke fethetmek büyük bir cesaret örneği göstererek ve ya allah diyerek çok riskli işlere gireceğine, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına, elinde avucunda kalan malvarlığını kullanarak çıkış yolları arayacağına, doğru düzgün karar vermekte bir türlü başarılı olamayacağına, kendisini kapana kısılmış gibi hissedeceğine delalettir.

Rüyada yabancı ülke bayrağı günden güne daha artan başarılar kazanacağına, maddi olarak zayıflayacağına rivayet eder.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.