Rüyada birçok cep telefonu görmek

Rüyada birçok cep telefonu görmek sevgisini, saygısını kendisinden eksik etmeyeceğine, dinde ve ahlakta olgun ve güzel olacağına, kişinin bu sayede garanti olacak kazanca, makama ve rızka sahip olacağına, bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine, rakiplerine karşı her zaman zafer kazanacağına, en yüksek makama ulaşarak itibar sahibi olacağına ve kazancının da hiç eksilmeyeceğine, kötü kişilerin yenilgiye uğratılacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, kendine olan özgüvenine kavuşacağına, var olan saygınlığını da yitirip çok sıkıntılar çekeceğine ancak daha sonra alacağı çok güzel ve sevinçli bir haber sayesinde adeta havalara uçacağına tabir olunur.

Rüyada birçok cep telefonu gördüyseniz:

  • Rüzgarı arkaya alıp ilerlemekte fayda var.

Rüyada birçok cep telefonu görmek işlerinin allah’ın izni ile çok iyi gideceğine, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada cep telefonu kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, uzun bir zaman çekilen sıkıntıların daha devam edeceğine, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına işarettir.

Rüyada birçok at görmek çok büyük bir tartışmanın ortasında kalacağına, bir sebeple rüyayı gören kişinin çok mutlu olacağına delalet etmektedir.

Rüyada birçok hap içmek hatalı yollara sapılacağına, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

Rüyada birçok kez vurulmak kucaklaşacağına, evinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, aile bireyleri arasında çok büyük ve hayırlı bir bağın kurulacağına yorulur.

Rüyada birçok oda görmek kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, sıkıntıların ve zorluğun yakın zaman içinde ve herhangi bir zarar vermeden biteceğine, ferahlığa çıkılacağına yorulur.

Rüyada birçok göz görmek maddi yükümlülüklerin azalacağına, rahatın ve huzurun yerine geleceğine, sorunların yakın zaman içinde çözüme ulaşacağına, rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, sıkıntıların ortadan kaldırılacağına, iş hayatının her geçen gün daha iyi bir duruma geleceğine tabir olunur.

Rüyada birçok şey görmek aile bireyleri arasında bazı tartışmaların başgöstereceğine, kısa zamanda çok yol alınacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.