Rüyada birine yeşil sebze vermek

Rüyada birine yeşil sebze vermek kişinin yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, suyun üstünde kolaylıkla giden sandal bu kötü sürecin biraz daha uzun süreceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına, parasal olarak hayli iyi bir duruma gelineceğine, gayrimenkul sahibi olunacağına, yaşama hevesinden olacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına, rüya sahibinin evli olması durumunda da evlat sahibi olacağına rivayet eder.

Rüyada birine yeşil sebze vermek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızda bağlayıcı sözler verilebilir veya hayatınızı istikrarlı hale getirme şansı yakalayabilirsiniz.

Rüyada birine yeşil sebze vermek başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine yorulur.

Rüyada ölen birine sebze vermek gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına, bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil sebze sulamak bereket ve huzur geleceğine bu sayede keyfinin yerinde olacağına, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen çok zor günler geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeşil sebze almak huzurunun bozulmasıyla beraber yaşamının güvenilirliğinin de azalması ile ilgili bir durum yaşayacağına, çok uzun bir zaman boyunca aile bireyleri arasında tartışma ve sürtüşmelerin yaşanacağına inanılır.

Rüyada yeşil sebze görmek rahatı kaçıracak bir dedikoduya konu olunacağına, seyahatlere katılacağına, kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeşil bahçede sebze görmek hiç beklemediği bir yerden para geleceğine, bilge ve alim kimse haline geleceğine alamet eder.

Rüyada yeşil yapraklı sebze görmek üzüntü veren kişileri hayatından çıkartacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına deyim yerindeyse gün yüzü göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada yeşil meyve ve sebze görmek bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, hayattan aldığı zevkin ve keyfin de artmasına vesile olacağına işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments