Rüyada birini istemeye gelmek

Rüyada birini istemeye gelmek her açıdan eski hayatından çok daha iyi bir duruma girip, bolluk ve bereket içinde yaşayacağına, aile hayatında büyük sorunlar yaşanacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine ve bu dönemde alınan her türlü kararın kişinin hayatında dönüşsüz etkiler bırakacağına, her çalışmanın büyük başarılar kazandıracağına, anne babayla ters düşüleceğine, yaşanan üzücü ve acı olayların unutulacağına, oturduğu semtte bir dedikoduya maruz kalacağına ve epey zor zamanlar geçireceğine işarettir.

Rüyada birini istemeye gelmek gördüyseniz:

  • Bazı konularda sonuç almaya başlayabilirsiniz.

Rüyada nişanlı birini istemeye üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, zorlukların aşılacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine ve ferahlığa çıkılacağına işaret eder.

Rüyada birini istemeye gelmek elinde bulunan imkânları kullanarak sorunlarına çok daha iyi çözümler bulacağına, bir sebeple ailesi ile bile büyük tartışmalar ve kırgınlıklar yaşayacağına inanılır.

Rüyada evli birini istemeye gelmeleri özellikle yasal sorunlar yaşanılan kişilerle mahkeme karşısında hesaplaşacağına, bunun da geleceğine büyük katkı sağlayarak onun için başka hayırlı yollar açacağına rivayet eder.

Rüyada tanıdığın birini istemeye gelmeleri yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, çalışma arkadaşları ile keyifli günler geçirileceğine, yüksek bir makamı olacağına ve toplumda itibar göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada başka birini istemeye geldiklerini görmek yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine ve her başarılı girişimi sayesinde hayatını daha yaşanılır kılacağına, başarısız, mutsuz ve hasta olacağına, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, işlerinin bozulacağına, rızkının kesileceğine inanılır.

Rüyada birini istemeye gitmek böylece yüzünün güleceğine, mutluluğunun özel hayatına olumlu yönde yansıyacağı gibi iş hayatındaki verimliliğinin de çoğalmasına vesile olacağına, fırsatların elden kaçacağına, sağlık sorunlarından muzdarip olunacağına, huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına ve işlerin yoluna girdiği sırada araya giren kötü kişiler yüzünden sorunlu günler geçirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada istemeye gelen birini görmek çıkılacak bir yolculukta eşle veya arkadaşla tartışma yaşanacağı için yarı yoldan geri dönüleceğine, eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine delalet etmektedir.

Rüyada evli birini istemeye gelmesi mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, şansın yaver gideceğine, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments