Rüyada birinin cinsel organının büyüdüğünü görmek

Rüyada birinin cinsel organının büyüdüğünü görmek çarelere, çözümlere ve şifaya kavuşacağına, arzu ve isteklerine kavuşacağına, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, rüyayı gören kişinin bu kişiler ile yaptığı işlerde birçok sıkıntının ve sorunun ortaya çıkacağına, ruhunun da şifaya kavuşacağına, allah’ın inayetini kazanacağına, yakın zaman içinde çok azimli bir şekilde çalışılması sayesinde büyük zenginliğe ulaşılacağına, mutlu ve huzurlu hissedeceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin cinsel organının büyüdüğünü gördüyseniz:

  • Kafanızın karşı cinsten birisi ile fazla meşgul olması yüzünden kendi konularınızla ilgilenemiyorsunuz.

Rüyada birinin cinsel organının büyüdüğünü görmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, zor bir hayat sürmeye başlayacağına delalet eder.

Rüyada kendi cinsel organının büyüdüğünü görmek kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine, her zaman hakkına sahip çıkacağına işaret eder.

Rüyada cinsel organının büyüdüğünü görmek doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada kocanın cinsel organının büyüdüğünü görmek haksızlığa uğramış bir arkadaşa destek olunacağına, alınan kararlar sayesinde girilen bir işte çok iyi bir noktaya gelineceğine, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkek cinsel organının büyüdüğünü görmek büyük tartışmaların sonlanacağına, iyikalpli ve anlayışlı bir kişi ile evlilik yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada erkeğin cinsel organının büyüdüğünü görmek eline büyük fırsatlar geçeceğine, maddi açıdan çok hayırlı ve güzel projeler gerçekleştirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada eşinin cinsel organının büyüdüğünü görmek tövbe etmeye, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine işaret eder.

Rüyada kadın cinsel organının büyüdüğünü görmek amacına ulaşabileceğine, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine ve çok daha huzurlu bir insan olacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.