Rüyada birinin göz ameliyatı olduğunu görmek

Rüyada birinin göz ameliyatı olduğunu görmek sorunlarının çözüme kavuşacağına, düşmanın vefatına yahut zarardan kurtulmaya, her iki tarafın da çok üzüleceğine, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, dargınların barışacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına, büyük kazançlar elde edeceğine, girdiği her işte çok başarılı olacağına, kendisi ve ailesi için önemli sevaplarda bulunup hayırlar işleyeceğine, dini açıdan da inancına uygun hareket edip, ahiret hayatına da hazırlık yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin göz ameliyatı olduğunu gördüyseniz:

  • İstemiyorsanız, istemediğinizi açıkça belirtmeniz gerekebilir.

Rüyada birinin göz ameliyatı olduğunu görmek karşısına kalbini çarptıracak, duygularını harekete geçirecek ve kendisini değerli hissetmesine vesile olacak bir insanın çıkacağına, maneviyata yöneleceğine yorulur.

Rüyada birinin akciğer ameliyatı olduğunu görmek onların acılarına ilaç, yaralarına da merhem olacağına, eğer hali hazırda böyle bir şey zaten varsa bunun sonucunun rüya sahibini sevindirecek şekilde olacağına rivayet eder.

Rüyada birinin mide ameliyatı olduğunu görmek işlerin büyük kazanç sağlayacağına, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine, çok daha iyi çalışmalar için kaynak bulunacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin burun ameliyatı olduğunu görmek büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine, suç işleyeceğine, pişmanlık duyacağı kararlar alacağına delalet eder.

Rüyada birinin kalp ameliyatı olduğunu görmek fakirlik yaşayacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine inanılır.

Rüyada birinin ameliyatı olduğunu görmek eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine yorulur.

Rüyada birinin bademcik ameliyatı olduğunu görmek uzun zamandan beri yapmak istediği ama bir türlü sermaye bulamadığı bir işi arkadaşlarının yardımcı olması ile yakın bir zamanda gerçekleştireceğine, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin apandisit ameliyatı olduğunu görmek birçok fırsatı değerlendirerek iş kuracağına, büyük bir hamle yaparak bu durumu kendi lehine çevireceğine delalet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments