Rüyada birinin iş kazası geçirdiğini görmek

Rüyada birinin iş kazası geçirdiğini görmek fakat rahatsızlıklarının tamamen ortadan kalkmayacağına, sevap işleyeceğine, yanlış işlere girip mutsuz olacağına, hayalindeki herşeye yakın zaman içinde kavuşacağına, yakın zaman içinde üzüntü duyulacak bazı olaylar yaşanacağına ve parasal açıdan büyük kayıplar verileceğine, amaçlarına ve hedeflerine ulaşacağına, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine, hastalıkların son bulacağına, gözünün yükseklerde değil sadece mutlulukta ve huzurda olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin iş kazası geçirdiğini gördüyseniz:

  • Yolculuklarınız daha rahat bir hale gelebilir.

Rüyada birinin iş kazası geçirdiğini görmek zahmet veren işlerin artacağına,  sıkıntıların tekrar tekrar başa saracağına, iş konusunda büyük sorunlarla karşılaşacağına, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, işlerini tek başına yöneteceğine rivayet etmektedir.

Rüyada tanıdığın birinin trafik kazası geçirdiğini görmek çok büyük ve hayırlı bir karar alınacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına delalet eder.

Rüyada tanıdık birinin trafik kazası geçirdiğini görmek maddi bir soruna karşı yalnız başına savaşmak zorunda kalınacağına, işlerin istenmeyen durumlara düşeceğine, ister istemez başının belaya gireceğine delalet etmektedir.

Rüyada aileden birinin trafik kazası geçirdiğini görmek canını ve malını hiçe sayacağına, güvenliğinden vazgeçeceğine, ekmeğini rahat şekilde yeme imkanına sahip olacağına, çektiği cefa kadar da sefa süreceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin trafik kazası geçirdiğini duymak yıkılacağına, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine işaret etmektedir.

Rüyada tanımadığın birinin trafik kazası geçirdiğini görmek sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, ancak işi deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi halledeceğine delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin birinin trafik kazası geçirdiğini duymak hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine, talihin yüzlerine güleceğine delalet eder.

Rüyada otobüs kazası geçirdiğini görmek bir sebeple kendisini çok büyük bir sıkıntının içinde bulacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışılacağına tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments