Rüyada birinin külot aldığını görmek

Rüyada birinin külot aldığını görmek eş, dost ve akrabalarla güzel günler görüleceğine, iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, nasibin bollaşacağına, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine bu sayede elinin bolluğa kavuşacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, maddi gücünün azalacağına, yeni işlere gireceğine, el attığı işlerde çok büyük mutluluklar yaşayacağına, maddi olarak çok ileri düzeye geleceğine, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, işlerle ilgili sorunlu zamanlar yaşanacağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin külot aldığını gördüyseniz:

  • Yaşam tarzınızda değişiklik yapabilirsiniz.

Rüyada birinin külot aldığını görmek önüne aksiliklerin ve engellerin çıkmayacağına, hayatının kolaylaşacağına, maddi gücünün yerine geleceğine, yaptığı işin hafif ve kolay olacağına işarettir.

Rüyada siyah külot aldığını görmek hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, işlerin toparlanacağına tabir olunur.

Rüyada külot satın aldığını görmek üzüntüden ışığı sönmüş olan gözlerinin yeniden parlayacağına, aile bireyleri arasında yaşanacak tartışmalar yüzünden huzursuzluk içinde bir dönem geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin beyaz külot giydiğini görmek büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine, hem maddi hem manevi açıdan destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, zirveye tırmanmak için bir merdiven daha atlamış olacağına rivayet eder.

Rüyada birinin külot istemesi merdiven atlayacağına, yoğun bir çalışma döneminin ardından tatile çıkılacağına rivayet eder.

Rüyada birinin kırmızı külot giydiğini görmek ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında hayırlı ve çok büyük miktarda kazanç sağlanacağına inanılır.

Rüyada birinin külot verdiğini görmek sadece kazancının eksilmesiyle kalmayacağına, komşularla ters düşüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin sana külot vermesi keyfinin ve moralinin kaçacağına, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.