Rüyada birinin kurabiye istemesi

Rüyada birinin kurabiye istemesi karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, itibarını geri kazanacağına, yaşanacak tatsızlıklar yüzünden zor zamanlar geçirileceğine, kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, yeni işler alma fırsatı elde edeceğine, askıda olan işlerinde olumlu gelişmelerle ve sevindirici olaylarla karşılaşacağına, engel olmak isteyen kişilere rağmen bazı adımlar atılacağına, rahatlık ve zenginlik içinde yaşayacağına, hayal edilen herşeyin yakın bir zaman içerisinde gerçekleştireceğine, bir sebeple hem kendi hem aile bireylerinin kaynaklarını kullanarak işin içinden çıkmaya çalışacağına, ancak bir türlü başaramayacağına ve istemeden de olsa işle ilgili geri dönüşü olmayan bir karar vereceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin kurabiye istemesi gördüyseniz:

  • Sizin onları halletmeyi istemeniz bile yeterli olabilir.

Rüyada birinin kurabiye istemesi yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına, hayat standartlarının yüksek olacağına inanılır.

Rüyada birinin sana kurabiye vermesi kendisini üzen ve kıran kişileri hayatından çıkaracağına, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine delalettir.

Rüyada birinin elinden kurabiye yemek doğru iş ortaklığı yapacağına ve bunun kendisi için büyük bir şans olduğunun bilincinde olarak hareket edeceğine, kişinin hayatını düzenlemek için bu kimselerden sonuna kadar faydalanacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin kurabiye vermesi verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, biraz olsun hafifleyeceğine ve hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin kurabiye istemesi zafer elde edileceğine, kısa bir zaman daha geçtikten sonra işlerinin kendiliğinden yoluna gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına alamet eder.

Rüyada birinin kurabiye yaptığını görmek bir yolculuk öncesi alacağı kötü bir haber nedeniyle o yola çıkmaktan vazgeçeceğine, olaylı günler geçireceğine yorulur.

Rüyada kurabiye paylaşmak bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, maddi olarak çok zor günler geçirileceğine işaret eder.

Rüyada çiğ kurabiye yemek sevdiği kişilere sürprizler yapacağına, bir sebeple daha dikkatli ve hızlı olunması gerektiğine, aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments