Rüyada birinin öpüp sarılması

Rüyada birinin öpüp sarılması kırılan umutların tekrar filizleneceğine, kişinin bir müddet doğru karar vermek adına içinde bulunduğu ortamdan uzaklaşacağına, aksiliklerin baş göstereceğine, sorunların, sıkıntıların ve engellerin yaşanacağına, çok yüksek olmasa da kişiyi rahatsız edecek miktarda para kaybının da söz konusu olacağına, gelecekte kendisine kazanç getirecek ve rahat etmesini sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, kararlarını alırken kimseye danışmadan hareket edeceğine, zorlukların ve sıkıntının devam edeceğine, bazı zorluklara ve kötü kişilere denk geleceğine işarettir.

Rüyada birinin öpüp sarılması gördüyseniz:

  • İleride çevrenizdekilerin size saygı duymasını ya da söylediklerinizi dinlemesini istiyorsanız sakinliğinizi korumalısınız.

Rüyada birinin öpüp sarılması uzun süre ne yapacağını bilemez olacağına, karşılaşılan bir haksızlıktan ötürü çok üzüntü duyulacağına, iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine tabir olunur.

Rüyada birinin elini öpüp para almak sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına, iyi hissedeceğine ve gönül hoşluğu yakalayacağına tabir olunur.

Rüyada birinin elini öpüp sarılmak her geçen gün daha bir ilerleyeceğine, atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin elini öpüp bayramlaşmak dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, geçim derdine düşmeyeceğine, yokluk nedir bilmeyeceğine ve hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, tartışmaların sona ereceğine ve yardım isteyen kişilere yardımcı olunacağına delalet eder.

Rüyada el öpüp sarılmak uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, gülmek suretiyle şifa bulacağına delalet etmektedir.

Rüyada öpüp sarılmak mutluluk dolu bir döneme girileceğine, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin öpüp sarılmak sadece makamının değil kazancının da artacağına, çoluk çocuğa karışacağına yorulur.

Rüyada el öpüp başa koymak işlerinin düşeceğine, hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına delalettir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments