Rüyada birinin saçına kına yakması

Rüyada birinin saçına kına yakması doğruluktan ayrılmayacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine, sorunların zaman içinde daha da büyüyeceğine, gerginliğin biteceğine, rakiplerinin çok daha ilerisinde bir konuma geleceğine, yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına ve hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, helal kazanca sahip olunacağına, dost sanılan kişilerin yüz çevireceğine, güvenilen kimselerle yapılan işlerde de yarı yolda kalınacağına, kariyer konusunda istenilen duruma ulaşıldıktan sonra evlilik yapılacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin saçına kına yakması gördüyseniz:

  • Bazı konuları akışa bırakma veya bazı ilişkileri zorlamama niyetinde olabilirsiniz.

Rüyada birinin saçına kına yakması işlerin ve düzenin bozulacağına, geleceğe dair şimdiden yatırım yapacağına işarettir.

Rüyada başka birinin saçına kına yakmak büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine delalettir.

Rüyada ölmüş birinin saçına kına yakması maaşta azalmaya veya işten çıkarılmaya yorumlandığı gibi, para konularında talihsizliklerin peş peşe geleceğine, bu dönemde kesinlikle yatırım yapılmamasının uygun olacağına, artık kötü günler yaşamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin saçına kına yaktığını görmek karşısına kendisi için hayır, başarı ve huzur getirecek kişilerin çıkacağına, bu kimseler sayesinde yaşamına heyecan, renk ve eğlence geleceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin saçına kına yaktığını görmek işlerinin yoluna gireceğine, gün geçtikçe kendisine daha iyi bir yol çizeceğine, hayatın rüya sahibine güleceğine, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına, dertlerin aşılacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada başka birinin saçına kına yaktığını görmek elinde bulunan çalışmaların kısa sürede elinden gideceğine, daha güçlü bir hale geleceğine rivayet eder.

Rüyada birinin saçına kına sürmek sıkıntılarının son bulacağına, işlerinin yoluna gireceğine, ona şifa olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bir erkeğin saçına kına yakmak bekar ise isteklerinin gerçekleşeceğine, yapacağı akıllıca ve başarılı hamleler sayesinde çok kötü durumlara düşmekten ve daha fazla zarar uğramaktan kurtulacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.