Rüyada birinin sağ kolunu kestiğini görmek

Rüyada birinin sağ kolunu kestiğini görmek elindekilerinin kıymetini bileceğine, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine, kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, birçok engelin aşılacağına, gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, kısa süre içinde yalnız kalınacağına, bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine, kötü kimselerle karşılaşamayacağına, atılan adımların büyük başarı sağlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin sağ kolunu kestiğini gördüyseniz:

  • Farklı yaşam tarzlarına ilgi duyabilirsiniz.

Rüyada birinin sağ kolunu kestiğini görmek büyük umutlar ile girdiği bir işte ister istemez zarar edeceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine inanılır.

Rüyada birinin kendi kolunu kestiğini görmek hayatına sakinlik, güzellik ve hayır geleceğine, aralarındaki iletişimin bozulacağına alamet eder.

Rüyada başka birinin kolunu kestiğini görmek ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına, hacetinizin giderilmesine rivayet eder.

Rüyada kolunu kestiğini görmek güzel günlerin kapıda olacağına, yorulacağına ve artık dayanamaz duruma gelerek isyan edeceğine işarettir.

Rüyada kendi kolunu kestiğini görmek uzun zamandan beri almayı çok istediği bir şeyi yakın zamanda alacağına ve çok hayırlı ve faydalı bir işe girip çok güzel günler göreceğine, elde edilen nasibin artacağına delalet eder.

Rüyada annenin kolunu kestiğini görmek afiyette giden düzeninden olacağına, işlerinde başarısızlığa düşeceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına delalet etmektedir.

Rüyada sol kolunu kestiğini görmek yaşadığı yerin güzelleşeceğine, elinin bollaşacağına, çok iyi işler yapılacağına ve insanlar tarafından takdir edilip çok sevindirici bir konuma geleceğine işarettir.

Rüyada eşinin kolunu kestiğini görmek aynı oranda yetkilerinin genişleyeceğine, rızkının da çoğalacağına, işinin yoluna gireceğine işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.