Rüyada birinin sana ekmek getirmesi

Rüyada birinin sana ekmek getirmesi fakir kişilerin zenginliğe ereceğine, iyi niyetlerinin karşılık göreceğine, fikirlerinin can bulacağına, anne babasının hayır duaları alacağı işler yapacağına, büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine ve hayırlı bir kısmet ile karşılaşacağına, kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına, harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, sıkıntılı bir döneme girileceğine, musibetlerin ve sorunların yakın zaman içinde daha da artacağına, yaşanan bir sağlık sorununun üstesinden gelineğine ve mutlu olunacağına rivayet eder.

Rüyada birinin sana ekmek getirmesi gördüyseniz:

  • Her ne kadar sizden ne beklendiğinin farkında olsanız bile, emin olmak için, bazı sorular sormanızda fayda var.

Rüyada birinin sana ekmek getirmesi kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, onayı alınmadan tek bir adım dahi atılamayacak kadar büyük bir rütbe elde edeceğine, hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, tartışmalı ortamlara maruz kalacağına alamet eder.

Rüyada birinin sana ekmek aldığını görmek adını aklamayı başaracağına, kırılan kalplerin barışacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine inanılır.

Rüyada birinin sana yufka ekmek vermesi rüya sahibinin sırtının asla yere gelmeyeceğine, tez zamanda duyulacak hayırlı bir habere işarettir.

Rüyada tanımadığın birinin sana ekmek vermesi bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, sevdikleri için hiçbir fedakârlıktan kaçınmayacağına, onlar rahat etsin diye konforunu feda edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin sana ekmek vermesi ne demek o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine, çok hayırlı ve başarılı işler gerçekleştirileceğine inanılır.

Rüyada birinin sana ekmek alması hayırlı günlerin geleceğine ve rüya sahibinin yüzünün gülmeye başlayacağına, maddi durumunuz iyiyse işlerinizin kötüleşeceğine inanılır.

Rüyada ölü birinin sana ekmek verdiğini görmek kararsız kaldığı bir zamanda çok hatalı bir karar vererek kendisini zor duruma sokacağına, bazen en yakınındaki kişiden bile şüphe duymasına sebep olacağına işaret eder.

Rüyada ölen birinin sana ekmek vermesi yanlış adımlar atacağına, atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Oscar

Rüyamda iş arkadaşım bana iki tane taze pide veriyor sonra onra giderken fırınında tpide yapıldığını goruyom ama bir tane büyük tam bir yorgan büyüklüğünde kare ramazan pidesi yapılmış elimdeki pideyi ikiye boluyom ya oğlum yada hir baskasina veriyom