Rüyada birinin sana gümüş yüzük vermesi

Rüyada birinin sana gümüş yüzük vermesi arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, aile içinden birinin veya rüya sahibinin hastalık, kaza gibi sıkıntılar yaşayacağına, en kutsal ve en yoğun duyguları yaşayacağına, gurur verici, kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına, dertlerinin günden güne artacağına, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, girilen tüm işlerle çok ses getirileceğine, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine alamet eder.

Rüyada birinin sana gümüş yüzük vermesi gördüyseniz:

  • Kibirli veya ukala bir imaj yaratmamaya çalışmak için ekstra gayret göstermek durumunda kalabilirsiniz.

Rüyada birinin sana gümüş yüzük vermesi atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, barış ve sevgi içinde olacağına delalet eder.

Rüyada birinin gümüş yüzük vermesi yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, her gün şükrü eda ederek yaşayacağına delalettir.

Rüyada birinin gümüş yüzük takması maddi açıdan rahat edileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, çevresinin doğru ve kendisine fayda sağlayacak gerçek dostlarla çevrileceğine rivayet eder.

Rüyada birinin parmağında gümüş yüzük görmek sonradan da bunun sancısını ve pişmanlığını yaşayacağına, büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine ve bundan sonra karşısına çıkacak olan sorunların daha da büyük problemler doğuracağına tabir olunur.

Rüyada birinin sana yüzük verdiğini görmek maddi gücünün de daimi olacağına, hiç bilmediği bir işe gireceğine ve bu işi öğrendikten sonra adını herkesin duymasını sağlayacak başarılara imza atacağına yorulur.

Rüyada ölen birinin sana yüzük vermesi kişinin isteklerine kavuşma mutluluğuna nail olacağına ve hayatının zahmetsiz ve çilesiz geçeceğine, çok büyük bir mutluluğa erileceğine ve iş hayatında uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların ardından işlerin açılacağına alamet eder.

Rüyada birinin sana yüzük aldığını görmek eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine, ikili ilişkilerdeki kırgınlıkların ve çatlakların iyileşeceğine işaret eder.

Rüyada birinin sana altın yüzük taktığını görmek yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına, değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına ve onlara sahip olmayı aklından dahi geçirmeyeceğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments