Rüyada birinin senin yolunu kesmesi

Rüyada birinin senin yolunu kesmesi çevresinde kendisini koruyup kollayacak ve dört bir koldan saracak kimselerin çoğalacağına, hasret ve özlem gidereceğine, talihinin artacağına, bir işte tutunmakta güçlük çekeceğine, yaşanan sıkıntılı durumlardan yakın bir zaman içinde kurtuluşa erileceğine, eğlenceli ve yemekli bir törene konuk olunacağına, bir sınavdan geçileceğine, yapılan çalışmalar sayesinde çok daha düzgün bir insan olunabileceğine ve bu sayede rahatlıkla hayırlı şeyler yapılacağına inanılır.

Rüyada birinin senin yolunu kesmesi gördüyseniz:

  • Çok uzaklardaki bir telefonla gelen bir habere sevineceksiniz.

Rüyada birinin senin yolunu kesmesi korkularını yeneceğine, evinde ve işinde yardımcıları olacağına işaret eder.

Rüyada yolunu kaybetmek yolunu bulamamak mutluluğun günden güne daha da artacağına, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine delalettir.

Rüyada birinin yolunu kesmesi hiç sıkıntı çekilmeden rahata erileceğine, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, gelirinin bir kısmı ile geleceğine işaret eder.

Rüyada birinin yolunu beklemek üzüntünden sağlığından olacağına, uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına rivayet eder.

Rüyada birinin yolunu gözlemek isteklerini ve arzularını kolayca elde edeceğine, elini attığı her işi layığıyla sonuçlandıracağına tabir olunur.

Rüyada birinin senin koluna girmesi rahatsızlıkların kısa süre içinde aşılacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının artacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin senin nişanlandığını görmesi zor günlerin biteceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, bir yandan düğün, bir yandan cenaze olacağına alamet etmektedir.

Rüyada birinin senin göğsünü görmesi sermaye kaybedeceğine, maddi anlamda zayıflayacağına, edilen duaların kabul edileceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.