Rüyada birinin silah patlattığını görmek

Rüyada birinin silah patlattığını görmek sırtının yere gelmeyeceğine, engel tanımayan biri olacağına, sorunlarını, sıkıntılarını, geride bırakacağına, olur olmadık anlarda beyan edeceğine, maddi ve manevi olarak çok rahat edileceğine, sorunların biteceğine, hedeflere kısa süre içinde kavuşulacağına, saygısını toplayacağına, hiç beklemediği bu olay karşısında sıkıntıya düşeceğine, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, bu sayede ismini herkese duyuracağına, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin silah patlattığını gördüyseniz:

  • Yardımcı olmaktan çekinmeyin.

Rüyada birinin silah patlattığını görmek başarıya giden yollarını açacağına, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına işaret eder.

Rüyada birinin mısır patlattığını görmek yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, maddi kaynakların zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada mısır patlattığını görmek kazancının her kuruşunun karşılığını alın teri ile vereceğine, rakipler ile rekabet edemeyecek durumlara düşeceğine, büyük zorluklar yaşayıp en rahat olunan dönemde bile borçlardan ve parasal sıkıntılardan kurtulamayacağına işarettir.

Rüyada top patlattığını görmek çok hayırlı işlere gireceğine bu sayede büyük miktarda para kazanacağına, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada şampanya patlattığını görmek yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına, maddi imkânlarının artacağına, eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada bomba patlattığını görmek başarıya ulaşacağına, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına delalet eder.

Rüyada mısır patlattığını görmek ne demek maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, başarının ve mutluluğun geleceğine rivayet eder.

Rüyada birinin silah atması çok büyük kazançlar getirecek işlere gireceğine, âlim kimselerden feyz alacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.