Rüyada birinin sizi azarlaması

Rüyada birinin sizi azarlaması istediği noktaya geleceğine ve kariyerinin çok sağlam olacağına, planların alt üst olacağı olayların yaşanacağına, kişinin gülen yüzünün solacağına ve çok zor bir dönem geçireceğine, hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına, karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına, hayalini kurduğu büyük başarılara ulaşacağına, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına, nimet bolluğu yaşayacağına, iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına işarettir.

Rüyada birinin sizi azarlaması gördüyseniz:

  • Yapmanız, halletmeniz veya bitirmeniz gereken çok sayıda işiniz, planınız veya anlaşmanız var.

Rüyada birinin sizi ağlatması daha sonra işlerin kötüye gitmesi yüzünden bazı borçlar alınacağına, sorunlarından kısa bir süre içinde kurtulacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin sizi iteklemesi hiç hesapta olmayan bir seyahate, imkânlarının da genişleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin sizi istememesi kazancının neredeyse yarı yarıya düşeceğine, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok emek verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına yorulmaktadır.

Rüyada birinin sizi umursamaması gönül işlerinden yana hayır bulacağına, çevresinin hayırlı kimselerle dolacağına, kendisine iyilik ve güzellik getirecek yeniliklerle karşılaşacağına ve herşeyin olumlu yönde ilerleme göstereceğine, büyük bir iş eğitim fırsatı yakalanacağına, ev sahibi olunacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine delalet eder.

Rüyada birinin sizi koklaması çok daha iyi bir hayata sahip olacağına, rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına inanılır.

Rüyada birinin sizi çimdiklemesi değer verdiği gibi kıymet göreceğine, mutlu olunacağına, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine işaret eder.

Rüyada birinin sizi yıkaması ne kadar çok istenirse istensin hayallerin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine, sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına, maddi olarak çok sıkıntılı bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada birinin sizi ısırması işinde çok büyük adımlar atacağına, başarılı olacağına, teorik düşüncelerini uygulama fırsatı elde edeceğine, onlar tarafından yüceltileceğine işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments