Rüyada birinin suyun üstünde yürüdüğünü görmek

Rüyada birinin suyun üstünde yürüdüğünü görmek kendisine yeni bir hayat kuracağına, yeni bir sosyal çevreye gireceğine, bir süre iş yaşamından, stresten ve sıkıntıdan uzak, sakin ve huzurlu günler yaşayacağına, mutlu ve zengin bir kişi olunacağına, ayıplanacağına, dışlanacağına ve kötü bir insan olarak görüleceğine, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, dünya işlerinden uzaklaşmaya, allah’a yakın olmaya, sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına delalet eder.

Rüyada birinin suyun üstünde yürüdüğünü gördüyseniz:

  • Detaylı planlama yapmakta fayda var.

Rüyada birinin suyun üstünde yürüdüğünü görmek yolculuğa ve bununla erişilecek hayra, üzerinden uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin boşa gideceğine bunun da kendisi için büyük hüsran olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada suyun üstünde yürüdüğünü görmek çok büyük güven duyulan kişiden ihanet görüleceğine, heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin denizin üstünde yürüdüğünü görmek yanlış kararlar vereceğine, hayal ettiği işe ve hayata kavuşacağına inanılır.

Rüyada birinin su üstünde yürüdüğünü görmek sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, ancak bir anda hiç beklemediği ve neredeyse hayatını değiştirecek bir şeyler ile yaşayacağına işaret eder.

Rüyada buzun üstünde yürüdüğünü görmek kem gözlü insanlardan uzak, her zaman şanslı ve bahtı açık olarak ilerleme kaydedeceğine, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, sorunların daha kolay bir şekilde çözüleceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Rüyada su üstünde yürüdüğünü görmek bir sebeple rüya sahibinin neredeyse insanlara küseceğine, çok büyük üzüntü yaşayacağına, moralini ve neşesini kaybedeceğine, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına delalet etmektedir.

Rüyada buz üstünde yürüdüğünü görmek zarara uğrayacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, zorluğa, zahmete ve derde düşeceğine, zararların daha çok çalışmayla telafi edileceğine ve zengin olunacağına delalet eder.

Rüyada havuzun üstünde yürüdüğünü görmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, oturup evliliği devamı için bazı kararlar alınacağına yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments