Rüyada birinin tesbih istemesi

Rüyada birinin tesbih istemesi refah düzeyinin düşmesine neden olacak yollara gireceğine, yaşamının yoluna gireceğine, maddi zararının karşılanamayacak boyutlarda olacağına, rüya sahibinin fakirleşeceğine, prestij kazanılacağına, başarısızlığa düşeceğine ve hüsran yaşayacağına, maddi gücünün ve imkânlarının artacağına, başında dönüp duran kara bulutların dağılacağına, moralinin bozulacağına ve hayal kırklığına düşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin tesbih istemesi gördüyseniz:

  • Kalpten istediğiniz projelerin veya kişilerin peşinden gitmelisiniz.

Rüyada ölü birinin tesbih çekmesi maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, sevilen kişi ile ayrı düşüleceğine, özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada birinin tesbih istemesi büyük paralar kazanacağına, tükenmeyecek bir rızık elde edeceğine, kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına ve rüya sahibine dua edeceğine delalet eder.

Rüyada birinin tesbih yaptığını görmek hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, zor bir işin üstesinden gelinmesi ile birlikte bazı işlerin hayata geçirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin tesbih çektiğini görmek satışlarının ya da üretiminin artacağına, sıkıntıların, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, ağız tadının da kaçacağına delalettir.

Rüyada birinin beyaz tesbih vermesi başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine alamet eder.

Rüyada ölen birinin tesbih vermesi ancak işle ilgisi olmayan, dedikoducu ve kötü kalpli bir kişinin yardıma engel olmaya çalışacağına, maddi gücünü kaybedeceğine ve sadece bununla kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada ölmüş birinin tesbih istemesi sağlık sorunlarının başgöstereceğine, maddi olarak küçük de olda bir kazanç elde edeceğine, bu kazancı iş hayatında yatırım olarak değerlendireceğine, bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş birinin elinde tesbih görmek elindekileri kaybedeceğine, maddi zarara uğrayacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine ve mutlu bir beraberlik yaşanacağına işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Suzan

Rüyamda biri bana diyor ölmeden önce bana tesbih ver