Rüyada birinin üstüme kustuğunu görmek

Rüyada birinin üstüme kustuğunu görmek fena insanlar ile bazı sorunlar yaşanacağına, eski neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zaman içinde ortadan kalkacağına, bir sebeple yaşanacak en ufak bir tartışmanın bile çok büyük bir kavgaya dönüşeceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına, psikolojik sorunların geride kalacağına, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, başarıya ve zafere giden yolların keşfedileceğine ve yeni kazanç kapılarına ulaşılacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin üstüme kustuğunu gördüyseniz:

  • Koşullar üzerinde tekrar pazarlık şansınız var.

Rüyada birinin üstüme kustuğunu görmek enerjisinin ve canlılığının bitmeyeceğine, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada birinin üstüme su dökmesi mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine, eline güzel fırsatların geçeceğine ve hiçbir eksiğinin ve derdinin de kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada birinin üstüme çay dökmesi fakirleşeceğine, bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına, birçok fırsatın elden kaçırılacağına, sevilen kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşanacağına ve eşler arasına girecek bir kara kedi yüzünden tartışmaların baş göstereceğine yorulmaktadır.

Rüyada baska birinin üstüme işemesi aile hayatının gün geçtikçe daha güzel olacağına, hayırlı gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşanacağına, kazancın artacağına ve huzurlu, rahat ve sağlıklı bir ömür sürüleceğine, iyi huylarını, prensiplerini, inancını bir kenara atıp daha fazla para elde etmek için hırsına yenik düşeceğine alamet eder.

Rüyada birinin küstüğünü çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine ve geçmişte çekilen büyük acıların unutulacağına, sakin bir ruh hali içinde atlatacağına delalet eder.

Rüyada birinin saç kustuğunu görmek sahip olduğu mal varlığının alıp yürüyeceğine, attığı her adımda ve yaptığı her çalışmada daha ileri gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada birinin kustuğunu görmesi kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, kazancının günden güne çok artacağına rivayet eder.

Rüyada birinin kendine küstüğünü görmek sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde allah’ın izni ile kurtulacağına ve büyük kazanç elde edeceğine, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.