Rüyada birinin üzerine kaka yapmak

Rüyada birinin üzerine kaka yapmak dualarından hayır görmeyeceğine, hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine, sevdiği kişilerden biri ile arasının yaşanan bir tatsızlıktan dolayı açılacağına, çok zahmetli durumlar ile karşılaşacağına, daha önce yapılmamış bir iş için çeşitli adımlar atılacağına, kişinin karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına, çok güvendiği bazı insanlardan büyük ihanetler göreceğine inanılır.

Rüyada birinin üzerine kaka yapmak gördüyseniz:

  • Bazı kişilere bir şeyler ispatlamak ya da ders verebilmek için, belli konularda pozisyonunuzu korumak isterken, gerçekten işe yarayabilecek fikirleri, tavsiyeleri ya da farklı seçenekleri görmezden gelerek hata yapabilirsiniz.

Rüyada birinin üzerine kaka yapmak fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, ekmeğine, onuruna ve şerefine leke süreceğine delalet eder.

Rüyada birinin üzerine kaka yapması birçok iş fırsatı yakalanacağına, zarar gördüğü insanlarla hesaplaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birinin üzerine kaka yaptığını görmek elini attığı işleri istediği şekilde nihayetlendireceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, insanları kıracağına ve üzeceğine yorulmaktadır.

Rüyada üzerine kaka yapilmasi hayatının aksiliklerle geçeceğine, hayatını zorlaştıran ve artık düğüm haline gelmiş sıkıntıların çözüleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada üzerine kaka atılması yaşayacağı bir rahatsızlığın kısa sürede biteceğine ve daha mutlu olacağına, yolculuğa çıkmaya alamet eder.

Rüyada birinin üzerine kaka bulaşması bunun da arkasından başka zorlukları getireceğine, ferahlayacağına, hafifleyeceğine delalet etmektedir.

Rüyada bebek üzerine kaka yapması yetimlerin ve öksüzlerin güleceğine, işlerin kısa süre içinde tepetaklak olacağına alamet eder.

Rüyada üzerine kaka bulaşması aksi takdirde maddi ve manevi açıdan epey zarara uğranacağına, daha iyi ve güzel çalışmalara gireceğine yorulur.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments