Rüyada birinin yüz vermemesi

Rüyada birinin yüz vermemesi işsiz ise işe gireceğine, çalışıyor ise de yeni bir işe başlayacağına, hesabını veremeyecek işlere ortak olmayacağına ve allah’ın karşısına kul hakkı alarak gitmekten hep çekineceğine, geçim derdinden kurtulacağına, aile hayatında güzel gelişmeler yaşanacağına, çok hayırlı kişiler ile irtibata geçip işlerini büyüteceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, güveninin artacağına, yollarının açılacağına ve hayatında düğüm olmuş konuların çözüleceğine işaret eder.

Rüyada birinin yüz vermemesi gördüyseniz:

  • İsteklerinizle olan biten şeyler birbirinden farklı olabilir.

Rüyada birinin birinin öldüğünü görmek etrafındaki insanların çok büyük saygısını ve güvenini kazanacağına, aldığı dualarla işlerinin de yolunda gideceğine alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş birinin birinin öleceğini söylemesi düzelmeyen bir sorunun bir anda çözüm bulacağına, büyük bir borcun altına gireceğine alamet eder.

Rüyada birinin birinin öleceğini söylemesi bereketli ve rahat bir hayat yaşanacağına, kişinin heyecandan neredeyse kalbinin duracakmış gibi hissedeceğine delalet eder.

Rüyada küs birinin araması gıybet edeceğine ve bu durumu öğrenen rüya sahibinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, yetim sevindireceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin kan kusmak hiç ummadığı kadar büyük kazanç elde edeceğine, yaşamının güzellikler içinde geçeceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine, iyiliğin ve hayrın kendisini her daim bulacağına delalet eder.

Rüyada birinin patlaması vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, maddi ve manevi olarak yaşanan sorunların kısa sürede ortadan kaldırılacağına delalettir.

Rüyada ölü birinin ip vermesi hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, hayır getirecek yollara girileceğine yorulur.

Rüyada birinin süt dökmesi bolluk ve bereket dolu günler yaşanacağına, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments