Rüyada birinin yüzünü çizmek

Rüyada birinin yüzünü çizmek kötü haberlerin alınacağına, özellikle de geleceğe dair umutların ve hayallerin söneceğine, yakın bir arkadaştan ya da bir ahbaptan destek alınacağına, kazanacağı özgüven ile çok hayırlı işlere gireceğine, hiç ummadığınız bir acı ile karşılacağınıza, herşeyin en kalitelisine sahip olacağına, kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya, başarılarının düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birinin yüzünü çizmek gördüyseniz:

  • Gerek sosyal, gerek duygusal ilişkilerde bağımsızlık ihtiyacı duymanız olasıdır.

Rüyada birinin yüzünü saklaması üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, bu sayede de geleceği için isabetli olacak bir iş yapma fırsatı elde edeceğine, ele geçen kazancın bir kısmının yatırım için ayrılacağına delalet etmektedir.

Rüyada birinin yüzünü yıkaması iş hayatında çok büyük ihanetler göreceğine, hidayete ereceğine, herkesin sevdiği, güvendiği, itibar ettiği ve kendisine sığındı kimse olacağına işaret eder.

Rüyada birinin yüzünü kapatması bazı kişiler ile iş ortaklığı kuracağına, büyük sorunlarla boğuşulacağına işarettir.

Rüyada birinin yüzünü görmek verilen sözlerin bir türlü tutulamayacağına, dertlerin, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına işarettir.

Rüyada birinin yüzünü tırmalamak dertlerin kısa süre içinde ortadan kalkacağına, sessiz sedasız, sakinlik ve huzur içinde geçen yaşantısının alt üst olacağına, düzeninin sarsılacağına, sabit olan işinin ve gelirinin elinden gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin yüzünü çizmek toplumun sevgisini daha fazla kazanacağına, zorluk çekilen konularda düze çıkacağına işaret etmektedir.

Rüyada birinin yüzünü boyaması iş için bugüne kadar yaptığı her türlü harcamanın boşa gideceğine, maddi ve manevi olarak büyük kazançlar elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin yüzünü sevmesi istemeden birçok fırsatı kaçıracağına, kötü ya da yetersiz işlerin altına imzasını atmayacağına alamet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.