Rüyada birisine siginmak

Rüyada birisine siginmak çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ettiği zararları telafi edeceğine, kazancını arttıracağına, yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine, iyilik ve güzellik getirecek işlere girileceğine, kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, ipliklerini pazara çıkaracağına, ticaret dünyasında çok sevilen kimse haline geleceğine ve bu sayede çevresinin de hep kalabalık olacağına, yaşadığı sıkıntıların son bulacağına, malını ve canını riske edeceğine, gözü kara davranarak önemli ve büyük kararlar alarak böyle adımlar atacağına delalet etmektedir.

Rüyada birisine siginmak gördüyseniz:

  • Seyahatler veya bazı diyaloglar yeni fırsatlara neden olabilir.

Rüyada birisine siginmak deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine işaret etmektedir.

Rüyada birisine acimak sadece iş hayatı değil, iş ve okul hayatında da büyük başarılar kazanılacağına, kendisini kaybedeceği ve çok zor bir şekilde toparlanacağı bazı olaylar yaşayacağına ve eski ruh haline tekrar kavuşmak ve kendisini toparlamak için çok çalışacağı halde bir türlü kendisine gelemeyeceğine alamet eder.

Rüyada birisine imrenmek eşlerinin kapanacağına, hayallerinin, beklentilerinin ve ideallerinin de gerçekleşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada birisine yaslanmak çekilen sıkıntıların ve zorlukların da son bulacağına, sıkıntı ve üzüntülerinden kurtulacağına yorulmaktadır.

Rüyada birisine su atmak yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, gönül ilişkileriyle ilgili yeni bir sayfa açılacağına, insanlara koşulsuz güveninin neticesinde zarar ziyana uğrayacağına işaret eder.

Rüyada birisine el uzatmak özel hayatında mutlu olacağına, sıkıntıların ve sorunların kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına işaret etmektedir.

Rüyada birisine çay vermek öfkesine yenilerek onlara hakaret ve haksızlık edeceğine, geleceğinde makam olarak da, maddi olarak da yüksek konumlara erişeceğine tabir olunur.

Rüyada birisine dua etmek sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, uzun zamandan beri devam edem sorunların sona ereceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.