Rüyada birisinin sana küsmesi

Rüyada birisinin sana küsmesi kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, hayırlı, helal ve bol rızka kavuşacağına, işlerinin istediği şekilde ilerleyeceğine ve kendisini hayal kırıklığına uğratmayacağına, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, tüm hayalini gerçekleştirme fırsatı yakalayacağına, hayatın yoluna gireceğine, işlerin açılacağına, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına alamet eder.

Rüyada birisinin sana küsmesi gördüyseniz:

  • Mesela duygusal ilişkilerinizi çok fazla abartabilirsiniz.

Rüyada ölü birisinin sana sarılması endişe duyulan durumlarda destek almak için başvurulan kişilerden destek alınamayacağına, maddi imkânlarının azalacağına, bunalımlı günler geçirileceğine delalettir.

Rüyada birisinin sana sataşması herkesin istediği şeye kavuşacağına, hem rahat bir hayata kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada birisinin sana küsmesi içinin hafifleyeceğine, aile hayatında çok büyük üzüntüler olacağına işarettir.

Rüyada birisinin sana bağırması hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine sonunda da mutlaka emeline nail olacağına, büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine, bu yüzden bir miktar zarar edeceğine, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına alamet eder.

Rüyada birisinin sana dokunması karısı şile arasının çok iyi olacağına, anne baba duaları alınacağına işarettir.

Rüyada birisinin sana silah çekmesi şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına, güzel haberler alınacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, üzüntülerinin ve mutsuzluğunun son bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada birisinin sana yorgan vermesi fesatlık ve gaflet içinde olan birine karşı zafer elde edeceğine, gönül kapılarını açacağına rivayet eder.

Rüyada birisinin sana su verdiğini görmek canını sıkan durumları ortadan kaldıracağına ve kendisini büyük uğraşlarla ve uzun zaman çalışarak kurduğu işe vereceğine, ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments