Rüyada bitki tohumları görmek

Rüyada bitki tohumları görmek hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine bu sayede de içinin mutlulukla dolacağına, bir sebeple uzunca bir süre sorunlu zamanlar geçirileceğine, iş hayatını bozmak isteyen kişilerle karşı karşıya kalınacağına, yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına, kişinin tüm problemlerinin çözüme kavuşmasına, kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, çekilen yokluğun yerine bereketin ve bolluğun geleceğine, çaresiz durumlara düşeceğine, yanlış anlaşılacağına, bolluğun ve verimin de artacağına delalettir.

Rüyada bitki tohumları gördüyseniz:

  • Birlikte özel vakit geçirmek istediğiniz kişilerle özel planlar yapabilirsiniz.

Rüyada bitki tohumları görmek kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine, kurulmuş bir ortaklığın  bozulması ile parasal olarak dara düşüleceğine rivayet eder.

Rüyada çiçek tohumları görmek küçük ayrıntıların dahi gelecekte önemli durumlara neden olacağına, hanesindeki birlik ve beraberliğin artacağına rivayet eder.

Rüyada filizlenmiş bitki kötü gidişe dur denileceğine, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, isteklerine ve hayallerine kavuşamayacağına, uzun zaman boyunca çok üzülüp kahrolacağına, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına ve zor zamanlar geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada bitki görmek kişinin güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırarak, sevdiklerini de koruyacağına, yapılması gereken bir ödemenin yapılamayacağına, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine inanılır.

Rüyada bitki aşılama böylelikle sosyal ilişkilerinin de güçleneceğine ve psikolojik olarak rahatlayacağına, sorunların kısa süre içinde çözüme kavuşacağına yorulur.

Rüyada bitki köklemek geldiği noktaya ve mevkie de hep kendi emeği ve çabasıyla geleceğine, hayatı boyunca azın ne demek olduğunu bilmeyeceğine, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına yorulur.

Rüyada bitki ilaçlamak büyük bir sabır göstererek kendisini kötü olaylar ve tartışmaya girmekten koruyacağına, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada bitki yetişmesi onlarla dayanışma içinde olacağına, yaptığı fedakârlık kadar onlardan da fedakârlık göreceğine, hayırlı, helal ve bol rızka kavuşacağına delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.