Rüyada boğazından balık kılçığı çıkarmak

Rüyada boğazından balık kılçığı çıkarmak büyük kazançlar elde ettiği işi bıraktığında ister istemez büyük bir maddi zarara uğrayacağına, bu zarar yüzünden çok zor bir döneme gireceğine, endişe ettiği konularda çok güzel adımlar atacağına, çok iyi insanlar ile güzel projeler gerçekleştireceğine, aile hayatında dilediği her şeye en iyi koşullarda sahip olacağına, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, yalana ve iftiraya, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, hanesindeki rızkın eksileceğine, deyim yerindeyse başında uğursuzluğun kol gezeceğine, geçiminin zorlaşacağına işaret eder.

Rüyada boğazından balık kılçığı çıkarmak gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız istemeden gireceğiniz bir durumdan memnun kalabilirsiniz.

Rüyada boğazından balık kılçığı çıkarmak çaresiz hallere gelinerek kötü günlerle mücadele etmek zorunda kalınacağına ve umutların da yitirileceğine, az da olsa kazanç elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada balık kılçığı kusmak bolluk ve bereket yakalayacağına, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına alamet etmektedir.

Rüyada balık kılçığı çıkarmak ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine ve hayalleri gerçekleştirme yolunda birkaç adım atılacağına işaret eder.

Rüyada bir sürü balık kılçığı görmek uzun uğraşlar sonucu kurulan işte çok iyi hamleler yapılması sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine ve büyük bir zenginiğe kavuşulacağına, yapılan hataların kısa zamanda ve herhangi bir zarara uğramadan telafi edileceğine alamet eder.

Rüyada pişmiş balık kılçığı ayıklamak maddi olarak kötü geçen bir dönemin kapanacağına, yeni işlerin geleceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına işarettir.

Rüyada boğazına balık kılçığı batması kapanan kapıların açılacağına, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, toparlanacağına delalet etmektedir.

Rüyada büyük balık kılçığı ayıklamak sorunların yeni sorunlar doğuracağına, ağız tadının ve moralin bozulacağına işarettir.

Rüyada balık yerken kılçığı batması hayırlı bir kişi ile evlenip bir çocuk sahibi olunacağına, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve rüya sahibinin sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine delalet eder.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.