Rüyada boğazının morardığını görmek

Rüyada boğazının morardığını görmek ailesiyle saadet içinde yaşayacağına, iş sıkıntısı olmadan, maddi zorluklar çekmeden, allah’tan dilediği ne varsa elde ederek iyi bir hayat süreceğine, onlar nedeniyle aksilikler yaşayacağına, sıkıntılı ve yorucu bir döneme gireceğine, çok başarılı bir kişi iken zor günler geçireceğine, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine, bolluk bereket içinde ve sevinçli bir hayata merhaba denileceğine, her zaman kişiyi yeniliklere yöneltecek işlere girişileceğine, inancı doğrultusunda hareket eden ve ölmüşlerinin arkasından duasını esirgemeyen, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada boğazının morardığını gördüyseniz:

  • Herkes sizin kadar hızlı olmayabilir.

Rüyada boğazının morardığını görmek yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, sıhhat ve huzur bulacağına yorulur.

Rüyada boğazının kesildiğini başarılı adımlar atılacağına, geçim derdi yaşamayacağına işaret etmektedir.

Rüyada boğazının kesileceğini görmek takdirini toplayacak kadar önemli işler yapacağına, bunun sonucunda da pişman olup, tövbe edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada boğazının acıdığını görmek işinde çok ilerleyeceğine, neşesini ve huzurunu yitireceğine rivayet eder.

Rüyada birinin boğazının kesilmesi zor bir işin bir türlü sona erdirilemeyeceğine, beddua ve ah alacağına yorulur.

Rüyada boğazının şiştiğini görmek kendi işlerini çok iyi bir seviyeye getiren rüya sahibinin başka insanların da yardımına koşacağına, böylece diğer insanların da dileklerini gerçekleştirmek için yardım edeceğine, insanlara küsüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada insan boğazının kesilmesi çektiği eziyetle baş başa kalacağına, kime gideceğine, rüya sahibinin, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine rivayet eder.

Rüyada boğazının yırtıldığını görmek gelirinin artacağına, bir sebeple rüya sahibinin çok üzüleceğine alamet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments