Rüyada boğulma hissi

Rüyada boğulma hissi yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine ve büyük başarı kazanacağına, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına, onları gücendireceğine, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına, daha sonra da bunun meyvelerini toplayacağına, haklılığının anlaşılacağına ve hakkı olanın kendisine teslim edileceğine, hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, rüya sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına rivayet eder.

Rüyada boğulma hissi gördüyseniz:

  • Çabalarınız boşa gitmesin.

Rüyada boğulma hissi büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, hayatın kolaylaşıp, güzelleşeceğine yorulur.

Rüyada boğulma tehlikesi onlar hakkında nasıl da yanıldığını anlayacağına, huzur ve neşeden bolca nasipleneceğine işaret etmektedir.

Rüyada denizde boğulma tehlikesi geçirmek büyük fırsatlar elde edeceğine bu sayede maddi ve manevi olarak da güç kazanacağına, yerine getirdiği bu dini kural sayesinde çok büyük sevaba kavuşacağına alamet eder.

Rüyada boğulma korkusu doğru yolda dürüstçe ilerlediği takdirde bir ömür süreceğine, eline para geçeceğine rivayet eder.

Rüyada denizde boğulma görmek çalışılan firmanın atağa geçeceğine, çok büyük maddi ve manevi sorunlar ile karşılaşacağına yorulur.

Rüyada boğulma görmek sorunların çözüleceğine, kavgaların ve tartışmaların ortadan kaldırılacağına, kaçan fırsatların tekrar ele geçeceğine, kazanılan paranın sevilen kişilerle bölüşüleceğine ve çok sevilen bir kişi olunacağına yorulur.

Rüyada denizde boğulma hissi kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, gönlünce harcama yapabilmenin ayrıcalığını, lüksünü ve rahatlığını yaşayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boğulma korkusu yaşamak ancak sıkıntıların bir türlü sona ermeyeceğine, evli ise çocuk sahibi olmak için acele etmeyeceğine işaret eder.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments