Rüyada bokun üstüne oturmak

Rüyada bokun üstüne oturmak büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, kalp kırıklığı ve hayal kırıklığı yaşanacağına ve sıkıntı çekileceğine, kendisini güçten ve takatten düşmüş gibi hissedeceğine, kişinin rahat edeceğine ve daha kolay bir hayata kavuşacağına, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, hayattan alınan zevkin daha da artacağına, hayat daha olumlu bakılacağına, sıkıntıların ve dertlerin silinip gideceğine, bir sebeple insanlara küsüp kendi başına bir hayat yaşamayı seçeceğine, kendini motive ederek, gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına tabir olunur.

Rüyada bokun üstüne oturmak gördüyseniz:

  • İşleri düzene koymaya başlayabilirsiniz.

Rüyada bokun üstüne oturmak haksız ve güvensiz kişiler ile muhatap olunması gerekeceğine, atılan adımların zorluk yaratacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, aile hayatının çok güzel bir hal alacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bokun üstüne sıçraması herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, kötü bir duruma düşüleceğine, yaşanan travmatik bir olaydan ötürü psikolojik sorunların başgöstereceğine, anne babanın birbirine düşeceğine ve tatsızlık yaşanacağına delalet eder.

Rüyada bokun üstüne basmak allah rızası için bazı büyük yardımlarda bulunulacağına ve yapılan bir iş başvurusunun çok kısa bir zaman içinde olumlu sonuç vereceğine, aradığı aşkı bulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bokun üstüne su dökmek herşeyin en kalitelisine ve çoğuna sahip olacağına, düşmanların çok üzüleceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bokun üstüne bulaşması mutlu bir ruh haline girileceğine ve olumlu eleştirilere maruz kalınacağına, hayal ettiğinden ve arzuladığından da fazlasına kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bokun üstüne düşmek hem bedenen hem de ruhen şifa bulacağına, maddi olarak kıskanılacak düzeye geleceğine delalet eder.

Rüyada bokun içinde oturmak aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına, kişinin eski kötü alışkanlıklarından kurtulup, iyi huylar edineceğine, insanlar tarafından da daha çok sevgi ve saygı göreceğine delalet eder.

Rüyada bokun temizlendiğini görmek yolculuğun hiçbir yarar getiremeyeceğine, çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments