Rüyada boyu küçülmek

Rüyada boyu küçülmek daha sonra kalbine göre birisini bulmak için bekleyişe geçeceğine, bu kişiyi bulduğunda yavaş ama sağlam adımlar ile ilerleyeceğine,  çok büyük ve çok mutlu olacağı bazı kararlar vereceğine ve mutlu bir yuvaya sahip olacağına, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, her şeyin yolunda gideceğine, eline geçen fırsatları değerlendirerek çok güzel işler gerçekleştireceğine ve çok istediği bir hayalini gerçekleştirmek için bazı girişimlerde bulunacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun bir ortadan kaldırılacağına, giden birinin geri döneceğine, çekemeyen kişilerin vermeye çalıştığı zararların boşa çıkacağına, sağduyusu, yeteneği, sakinliği ve zekâsı ile hayatındaki dezavantajları dahi avantaja dönüştürmeyi başaracağına işaret etmektedir.

Rüyada boyu küçülmek gördüyseniz:

  • Sizi üzen hataları telafi için çalışabilirsiniz.

Rüyada boyu küçülmek hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, maddi zarara uğrayacağına, geçim sıkıntısı çekeceğine delalet etmektedir.

Rüyada yol boyu yılan görmek aile hayatında çok istediği ve uzun zamandan beri hayal ettiği bir mutluluğa ve huzura kavuşacağına, evinde süren sorunların aile bireyleri ile yapacağı bir anlaşma ile kurtulacağına, yoluna çıkacak olan bir sıkıntı yüzünden üzüntü verici bir hale düşeceğine inanılır.

Rüyada boyu uzun görmek sorunlarının birken beş olacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına işaret eder.

Rüyada dere boyu yürümek art niyetli kişilere uyacağına, dine ve allah’a yakınlaşacağına, haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine rivayet etmektedir.

Rüyada insan boyu kar görmek kaçırmış olduğu fırsatlara üzülse de, daima önüne bakacağına ve bu süreçte olumsuz düşüncelere, karamsarlığa izin vermeden hareket edeceğine, herkesin karşısında el pençe divan duracağına alamet eder.

Rüyada etek boyu kısaltmak yakın çevresine fikir danışacağına, tatsız günlerin geride bırakılacağına işaret etmektedir.

Rüyada boyu aşan kar görmek eline geçen tüm fırsatları boşa harcayacağına, yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına işarettir.

Rüyada adam boyu kar görmek rahat edeceği ve mutlu olacağı kadarına sahip olabileceğine, rızkının azalacağına, böylece geçim derdinin baş göstereceğine tabir olunur.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.