Rüyada bulanık akan dere

Rüyada bulanık akan dere dileklerin yerine geleceğine, attığı adımların yakın bir zaman içinde büyük ses getireceğine, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine, belalı insanlara denk geleceğine, iş hayatında yaşanan parasal sorunların eş, dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine, işlerin çok büyük bir aksama yaşayacağına, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine, hem de ailesi tarafından hoş karşılanmayacağı için probleme dönüşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada bulanık akan dere gördüyseniz:

  • Belli bir konuyu sizin ele alış biçiminizle diğer tarafın ele alış biçimi arasında fark olabilir.

Rüyada bulanık akan su görmek maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine tabir olunur.

Rüyada çeşmeden akan bulanık su özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine, başına uğursuzluklar geleceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına delalet etmektedir.

Rüyada bulanık akan dere zor günlerin geçip, neşeli zamanların yaşanacağına, ayrıca bir değil, birden fazla evinin, arabasını ve toprağının olacağına işaret eder.

Rüyada akan bulanık dere görmek işlerinin karışacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine, husumetlerin başgöstereceğine tabir olunur.

Rüyada bulanık akan suyun berraklaşması kafasındaki soru işaretlerinden, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, art niyetler taşımayacağına ve kimse hakkında kötü söz söylemeyeceğine işaret eder.

Rüyada bulanık akan kanal görmek hem de inancını tazeleyerek pek çok cami, medrese ve tarihi mekanları gezerek, maneviyatını daha ön planda tutacağına, zor zamanlar geçirileceğine ve yakın zaman içinde çeşitli zorluklar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bulanık akan nehir keyifli ve neşeli bir kimse yapacağına, mali krize gireceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına delalet etmektedir.

Rüyada bulanık akan dere görmek güzel, sevinçli ve hayırlı bir haber alınacağına, üzüntülü bir duygu haline bürüneceğine rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments