Rüyada bulanık suda balık yakalamak

Rüyada bulanık suda balık yakalamak bahtın açık olmasına, güzelliklere rast gelineceğine, yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine, sorunlarını bitireceğine, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, kıskançlık yapan birinin haneden uzaklaştırılacağına, mallarının ve kazancının çoğalacağına, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine delalet eder.

Rüyada bulanık suda balık yakalamak gördüyseniz:

  • Sosyal faaliyetlerde son dece başarılı olabilirsiniz.

Rüyada bulanık suda balık yakalamak elindeki imkânları en iyi şekilde değerlendirerek kendisine çok hayırlı bir kariyer oluşturacağına, toplumdaki prestijinin de sarsılacağına tabir olunur.

Rüyada bulanık suda balık tutma rüya sahibinin karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına, maddi ve manevi olarak çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına ve rahatsız olacağı bir ortama gireceğine delalet eder.

Rüyada bulanık suda yüzen balık görmek sevilen kişi ile çok hayırlı bir karar alınacağına, verilen sadakalar sayesinde kazaların ve belaların atlatılacağına, fakir fukaraya edilen yardımların ardından bol bol hayır duası alınacağına, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine yorulur.

Rüyada bulanık suda balık tutmak kişinin her akşam bir davete ya da toplantıya gideceğine, çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada bulanık suda balık avlamak bencil insanlar yüzünden rüya sahibinin çok zor durumlar yaşayacağına, elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına delalettir.

Rüyada bulanık suda küçük balık görmek kişinin kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, uzun bir zamandan beri çekilen hasretin biteceğine, küslerin ve dargınların barışacağına yorulmaktadır.

Rüyada bulanık suda balık görmek sosyal hayat içerisinde yaşanan üzücü bir durumun kısa sürede sevinçli bir duruma döndürüleceğine, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, uzun zamanda beri özlem duyulan ve biraraya gelme fırsatı bulunamayan bir kişi ile yakın zaman içinde kavuşulacağına delalettir.

Rüyada bulanık suda balık tutmak ne demek sıkıntılarını ve sorunlarını ortadan kaldıracağına ve büyük kazanç elde edeceğine, sağlığının bozulmayacağına, aile bireyleri ile uyumunun süreceğine işarettir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.