Rüyada burunda et beni görmek

Rüyada burunda et beni görmek ağız tadının, keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine, işlerinin açılmasıyla birlikte elinin darlıktan ve yokluktan kurtulacağına, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, geçim sıkıntısını da arkasında bırakacağına, birikiminin artacağına, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine, mutluluk verici olaylar yaşayacağına, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, garanti olacak makama oturacağına, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, kazançlı işler yapacağına tabir olunur.

Rüyada burunda et beni gördüyseniz:

  • Evinizle ilgili bazı sorunlarınız da ortadan kalkabilir.

Rüyada burunda et beni görmek maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma geleceğine, yarıda kalan işlerini tamamlayacağına, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına delalet eder.

Rüyada burunda kıl çıkması işlerinin toparlanacağına, işlerin herkes tarafından alkışlanacağına, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada burunda tampon görmek yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına, mevcut düzeninin bozulmasından dolayı da psikolojik olarak kötü bir duruma düşeceğine, kişinin moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada burunda böcek görmek maddi ve manevi olarak zarar edileceğine, büyük atılımlarda bulunacağına,  çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada burunda pamuk görmek düşündüğü bir işte çok geç davrandığı için pişman olacağına, yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına tabir olunur.

Rüyada burunda uzun kıl görmek böylece uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, kısa bir zaman içinde daha büyük mutluluklar yaşayacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlar göreceğine yorulmaktadır.

Rüyada burunda kızarıklık görmek bazı kişileri ölene kadar hayatından çıkaracağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve kendisine çok yararı olacak bir işe girip hem kendisini hem sevdiği kişileri sevindireceğine delalet eder.

Rüyada burunda kurt görmek işlerine bereket geleceğine, çok büyük kısmetler kazanacağına işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.