Rüyada büyü olduğunu söylemek

Rüyada büyü olduğunu söylemek canının kıymetini bileceğine ve mümkün olduğunca hayattan zevk almaya çalışacağına, işinde yetkin, bilge ve alim kimse haline geleceğine, hep daha ileriye gitmek ve en iyisi olmak için ettiği duaların, dileklerin kabul olacağına, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine, her geçen gün işlerinde daha üzüntü çekeceğine, sorunlarını kısa zamanda ortadan kaldırıp çok daha başarılı işler yapacağına, zor olduğu söylenen bir çalışmanın keyifli bir hal alacağına, yüklü miktarda kazanç getireceğine, ruhunda duyacağı çok büyük bir boşluk yüzünden insanlardan uzaklaşacağına, çok kötü günler geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işine ve hayatına geri döneceğine, hayat standartlarının yüksek olacağına tabir olunur.

Rüyada büyü olduğunu söylemek gördüyseniz:

  • Çok sevdiğiniz bir kişi uzun bir yoldan gelebilir yada sizin yapacağınız bir yolculukta hoş kimselerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada büyü olduğunu söylemek geçiminin güçleşeceğine ve borçlarının artacağına, büyük bir parasal sorundan ötürü iflas edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada büyü olduğunu duymak uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına ve kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine rivayet eder.

Rüyada evinde büyü olduğunu görmek dertlerin kısa zamanda biteceğine, yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada üzerinde büyü olduğunu görmek para sıkıntısı çekmeden harcama yapmanın keyfini ve rahatlığını yaşayacağına, hayatının karışacağına, kişinin can derdine düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bir evde büyü olduğunu görmek yüklü bir miktar borç verileceğine, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine delalet eder.

Rüyada kendi üzerinde büyü olduğunu görmek bunun da kendisini çok etkileyeceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerlediği sırada zarara düşeceğine yorulmaktadır.

Rüyada büyü olduğunu görmek uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, sevinçli bir haber alınacağına inanılır.

Rüyada büyü evde olduğunu görmek sağlık sorunlarının başgöstereceğine, sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtuluşa erileceğine, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments