Rüyada camide timsah görmek

Rüyada camide timsah görmek kardeşler arasındaki tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, hasret çekenlerin buluşacağına, huzursuzluk yaşanacağına, sorunların aşılacağına, verilen sözlerin kısa süre içinde yerine getirileceğine, zor bir duruma düşüleceğine ve yapılan hatalar yüzünden eldeki fırsatların kaçırılacağına, dikilen fidanların yakın zamanda meyve vermeye başlayacağına, kişinin sosyal çevresinin evliliğine olumlu katkılarda bulunacağına, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına rivayet eder.

Rüyada camide timsah gördüyseniz:

  • Umut kesip, değişik bağlantılara girerseniz pişman olursunuz.

Rüyada camide timsah görmek atılacak adımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, çok uzun bir zamandan beri yapılan işte hiç beklenmedik şekilde maddi krize girileceğine ve bazı tartışmalar yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada timsah ve timsah yavrusu görmek kişinin kaymağını toplayıp, pastadan en büyük dilimi kendisinin alacağına, kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada timsah ezmek doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına rivayet eder.

Rüyada timsah almak iş hayatında ortaya koyacağı bazı çalışmalar ve alacağı başarılar sayesinde büyük bir özgüvene kavuşacağına, sıkıntılarını bu sayede çözeceğine, böylece kazancın ve özgüvenin artacağına işaret eder.

Rüyada timsah kovmak zorlukların, sıkıntıların, musibetlerin ve dertlerin kişinin yakasını bırakacağına, sorunlarından ötürü çok büyük zararlar yaşayacağına delalet etmektedir.

Rüyada timsah beslemek sıkıntılarını büyük oranda atlatacağına, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, kişinin şifaya kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada timsah büyütmek yapılan işte çok sıkıntılı olayların yaşanacağına ve aile bireylerinden birinin vereceği destek ile çok büyük kazançlar elde edeceğine, yapması gereken şeyleri oturup karar vermesi ve bir plan yapması gerektiğine eğer bu şekilde hareket ederse içinde bulunduğu durumdan rahatlıkla kurtulacağına ve çok zor zamanlar geçirdikten sonra düze çıkılacağına ve kazanç elde edileceğine delalet etmektedir.

Rüyada dev timsah görmek her şeyin yolunda gideceğine, rüya sahibinin hayatında bolluğun, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına delalet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments