Rüyada çamurlu suya düşen birini görmek

Rüyada çamurlu suya düşen birini görmek büyük üzüntüler ve acılar yaşayacağına, kendisini bir türlü ispat ettiremeyeceğine, çok başarılı olup, kazancının artacağına, hayatının hep aynı düzende devam edeceğine, karşısına kendisini mutsuz edecek, hayal kırıklığına uğratacak ya da emeklerini boşa çıkaracak hiçbir önemli sorun çıkmayacağına, sayılacağına, planların aksayacağına, kısa süre içinde bitebilecek bir işin daha uzun bir süreye çıkacağına, çok büyük başarılar kazanılacağına ve çok büyük ilerlemeler kaydedilip yüklü miktarda para elde edeceğine, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sorunların çözüleceğine yorulmaktadır.

Rüyada çamurlu suya düşen birini gördüyseniz:

  • Sabahtan itibaren fiziksel gücünüzü yeniden hissediyorsunuz.

Rüyada çamurlu suya düşen birini görmek malının ve parasının da artacağına, ekmeğinin ve kazancının kesilmeyeceğine, ticaretinin genişleyeceğine ve elinin her geçen gün bollaşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada suya düşen birini kurtarmak helal ve makbul olan dünya mallarına sahip olacağına, kurulu bir düzene kavuşacağına ve rahata ereceğine, sıkıntılarla karşı karşıya kalınacağına delalet eder.

Rüyada kirli suya düşen birini kurtarmak iyi geleceğe, mutlu ve huzurlu olmaya, çok güzel ve huzurlu günler göreceğine inanılır.

Rüyada bulanık suya düşen birini kurtarmak huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına işarettir.

Rüyada suya düşen birini görmek sürekli koşturmasına sabırla ve azimle çalışmasına rağmen çok fazla ileri gidemeyeceğine, yeni bir sayfa açacağına delalettir.

Rüyada arabayla suya düşen birini görmek yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına, hayatının yoluna gireceğine, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde büyük bir sabırla son bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada suya düşen birini kurtardığını görmek zarar etme riskini en aza indireceğine, şansının geri döneceğine delalet etmektedir.

Rüyada suya düşen araba gönül işlerinden yana umduğu ile karşılaşamayacağına, cesaret gerektiren işlere gireceğine yorulmaktadır.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments