Rüyada çanta tutmak

Rüyada çanta tutmak mesleğinde geri plana düşeceğine, atılacak adımlar ile yeni işlere girileceğine ve kazancın arttırılıp uğranılacak zararlara karşı önlem alınacağına, dertlerinin artacağına, sorunlarının her geçen gün azalacağına, dahiyane projeler ve çalışmalar ortaya koyacağına, ayrıcalık gerektirecek bir zekaya sahip olması sayesinde ticaret dünyasında en çok aranan, kalifiye elemanlar arasına gireceğine, adının lekeleneceği ve bu nedenle çok üzülüp, adını aklamak için uzun süre uğraşmak zorunda kalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına, büyük başarılar kazanmak için çıktığı yolda hiç beklemediği kadar güzel günler ve hayırlı çalışmalar göreceğine, her zaman mutlu olabileceği deneyimler yaşayacağına rivayet eder.

Rüyada çanta tutmak gördüyseniz:

  • Sizden gereğinden fazla talebi olan kişilerden uzak durmanızda fayda var.

Rüyada çanta içinden çanta çıkması eksik olan yanının tamamlayacağına ya da kendisini yetersiz gördüğü bir konuda geliştireceğine, haneye dertlerin gireceğine  işaret etmektedir.

Rüyada çanta içine çanta koymak kararlarının çevresi tarafından dikkate alınmayacağına, göstereceği sabır ve azim sayesinde kendi işine sahip olacağına işarettir.

Rüyada çanta çanta para görmek atılacak adım sayesinde çok daha profesyonel bir ortama gireceğine, üzüldüğü ve çok yıprandığı bir durumda kendisine uzanan bir el ile rahata ereceğine ve başarı kazanacağına, uzun bir zamandan beri kötü giden şansının nihayet döneceğine ve yaşadığı tüm olumsuz durumların yerini başarı ve mutluluğa bırakacağına alamet eder.

Rüyada çanta içinde çanta görmek yakın bir zamanda çok büyük pişmanlıklar yaşayacağına, bir sebeple hem moral kaybına hem de hayalkırıklığına yol açılacağına, atılacak adımların boşa çıkacağına, sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine delalet eder.

Rüyada çanta yaptırmak huzur ve mutluluk verecek olaylar yaşanacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, özellikle değer verilen, yakın görüşülen biriyle arada kırıcı konuşmalar geçeceği için kişinin moralinin bozulacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çanta çalmak elinde bulunan imkânları kaybedeceğine, allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, eline çok güzel fırsatların geçeceğine işarettir.

Rüyada ayakkabı çanta adını işiyle duyuracağına, zor da olsa bazı kararlar vereceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kumaş çanta sorun yaratan durumlardan kurtulacağına, ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına delalettir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments