Rüyada cebine sigara koymak

Rüyada cebine sigara koymak elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sevilen kişilerden alınacak destek ve yardımlar sayesinde çok başarılı olunacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine, atacağı adımlar sayesinde çok başarılı olacağına, yeni bir sorumluluk altına gireceğine, götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına, geçmişte yapılan hatalardan kaynaklanan problemlerin sona ereceğine işaret eder.

Rüyada cebine sigara koymak gördüyseniz:

  • Yeni kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada cebine sigara koymak özür dileyeceğine veyahut büyüklük göstereceğine, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına delalettir.

Rüyada sigara içmeyen birini sigara içerken görmek sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, yolunda gitmeyen işlerin kısa bir zaman içerisinde düzeleceğine, rüya sahibinin kazancının artacağına delalet etmektedir.

Rüyada hiç sigara içmeyen birini sigara içerken görmek hedeflerine ulaşacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına delalettir.

Rüyada sigara kullanmayan birinin sigara içmesi kendisini üzen ve kıran bazı olaylardan sonra sıkıntı çekeceğine, tövbelerinin ve dualarının kabul olacağına, içindeki sıkıntıların gideceğine rivayet eder.

Rüyada cebine mermi koymak hem toplum hayatına katkılarda bulunacağına, helal rızıklara kavuşulacağına işaret eder.

Rüyada anahtarı cebine koymak önünü açacağına, huzurunu yerine getireceğine, aile bireyleri arasında tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada cebine ekmek koymak gönül hoşluğu içinde olacağına, hafifleyeceğine, cesaret ve inançla hareket edeceğine delalet eder.

Rüyada cebine yılan koymak yolculuğun hiçbir yarar getiremeyeceğine, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine işaret etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments