Rüyada çeneden irin çıkması

Rüyada çeneden irin çıkması mutluluğunun katlanacağına, emeklerinin boşa gitmeyeceğine, kendisine olan güveninin artacağına, cesaretinin yerine geleceğine, türlü musibetlerin kişinin peşinden geleceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, kişinin kazancının çoğalacağına, gözyaşının dineceğine, dertlerin ilacının, yaraların merheminin bulunulacağına, sıkıntıların artacağına, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, kem gözlere geleceğine rivayet eder.

Rüyada çeneden irin çıkması gördüyseniz:

  • Beklenmedik olaylarla karşılaşabilirsiniz.

Rüyada çeneden irin çıkması eline geçen büyük kazançlar ile yeni işlere gireceğine, çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine işaret etmektedir.

Rüyada çeneden kıl çıkması elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, sevdiği bir kişinin uzun zamandan beri arzuladığı bir şeyi kendisine hediye olarak vereceğine ve daha önce kaçırdığı bir fırsatın tekrar kapısını çalacağına yorulur.

Rüyada çeneden vurulmak yaşamında büyük değişiklikler yapacağına, neredeyse kahrolacağına rivayet eder.

Rüyada çeneden öpmek daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına ve rahat bir hayat sürüleceğine işaret eder.

Rüyada çeneden ameliyat olmak evlat sahibi olamayanların evlada kavuşacağına, hasta olanın da iyileşeceğine, kişinin yurt dışında da ismi bilinen önemli kişiler arasında bulunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada çeneden kıl koparmak iş arkadaşlarından biri ile ağız dalaşına girileceğine, çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine işaret eder.

Rüyada çeneden ısırmak bir sebeple bu durumlarla ilgili olarak daha sakin davranması gerektiğine, yakın zamanda tüm sorunlarından kurtulacağına, yüzünün güleceğine, dargınlık ya da kırgınlık yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada çeneden öpülmek iş dünyasında acemi olan kişilere bilgi ve deneyim konusunda yardım edileceğine, rakiplerin yapabileceği kötülüklerin sevilen kişiler tarafından engelleneceğine, sıkıntılar son bulacağına rivayet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.