Rüyada cildin catlamasi

Rüyada cildin catlamasi bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine, sorunların sürekli artacağına, maddi ve manevi olarak çok rahatlayacağı bir döneme gireceğine, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine ve rahatsızlık yaşanacağına, fırsat ve kazanç kapılarının artacağına, verdiğiniz kararların size fayda yerine zarar getireceğine, kendisini hiç olmadığı kadar kötü bir durumda bulacağına, duaların kabul olacağına ve gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada cildin catlamasi gördüyseniz:

  • Ortağınız veya eşinizle beraber ileride büyük kazançlar getirecek işlere girebilirsiniz.

Rüyada cildin soyulması kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, her anlamda güçleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada cildin catlamasi mantık ile verdiği bir karar yüzünden büyük zarara uğrayıp kararından çok büyük pişmanlık duyacağına, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine delalettir.

Rüyada cildin morarması yaşayacağı sıkıntılı ve kötü durumlar yüzünden üzüleceğine, çok severek gireceği bir çalışmada büyük zararlar göreceğine, çok sıkıntılı ve zor günler yaşayacağına, maddi konuda zayıflayacağına alamet etmektedir.

Rüyada cildin kırışması her zaman başkalarına borç verecek kadar ferah bir hayata sahip olacağına, aile bireylerinden birinin hastalığı ile sarsılacağına rivayet eder.

Rüyada cildin kızarması çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine, kardeşler arasındaki sürtüşmelerin ve tartışmaların son bulacağına ve zararlı bir alışkanlığın terkedileceğine inanılır.

Rüyada cildin beyazlaması sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, kazancını iki kat arttıracağına, adından konuşulur olacağına alamet eder.

Rüyada cildin parlaması zarar verici sorunlardan ötürü uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına, maddi açıdan çok sıkıntı çekileceğine ve yakın bir arkadaşının ihanetine uğranacağına alamet etmektedir.

Rüyada cildin güzelleşmesi ancak bu kişilerin pes etmemesinden ötürü kendilerine büyük bir ders vereceğine, işlerinin açılacağına, hayatına bolluğun ve bereketin geleceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments