Rüyada cilt hastalığına yakalanmak

Rüyada cilt hastalığına yakalanmak yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına bu sayede keyfinin yerine geleceğine, çok büyük bir hata yaptığını anlayacağına ve bu hatayı düzeltmek için gece gündüz demeden kendisini yıpratarak çok büyük çaba göstereceğine, emeklerinin ve çalışmalarının karşılığında hak ettiği yerlere geleceğine, önün açılacağına, sıkıntılarını üzerinden atacağına, sıkıntılarının geçeceğine, işini büyüteceğine, şansının yaver gitmesi sayesinde melanetli bir olaydan kurtulacağına, uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine delalettir.

Rüyada cilt hastalığına yakalanmak gördüyseniz:

  • Gülümseyerek, artık düşünmeye başlayabilirsiniz.

Rüyada cilt hastalığına yakalanmak yüzünü kâbe’den başka bir tarafa çevirmeyeceğine, kişinin sevdasına aynı şekilde karşılık bulacağına işaret eder.

Rüyada birinin hastalığına ağlamak isteklerinin yerine geleceğine, heveslerinin, heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, yakın arkadaşlarından birinin büyük bir ihanetine kurban gideceğine delalet eder.

Rüyada verem hastalığına yakalanmak geçimini çok rahat şekilde sağlayacağına, yuva kurmasına yardımcı olunacağına işarettir.

Rüyada cilt cilt kitap görmek hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, şanssızlık yaşanacağına, başarısızlığa düşüleceğine yorulur.

Rüyada cilt yanığı işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, mutluluk ve başarı getireceğine rivayet eder.

Rüyada cilt lekesi temiz ve yeni bir sayfa açacağına, karşısına her zaman iyi kalpli insanların çıkacağına tabir olunur.

Rüyada cilt soyulması mali krize gireceğine, iflas edeceğine, işsiz ve ekmeksiz kalacağına, mutlu ve sağlıklı olacağına delalet etmektedir.

Rüyada şeker hastalığına yakalanmak sevilen bir kişinin yolundan gidileceğine ve o kişi gibi büyük başarılara imza atılacağına, tüm dileklerin tutacağına, çalışmaların, projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine delalet etmektedir.

Seni Sevenlerle Paylaş
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.