Rüyada civcivin uçması

Rüyada civcivin uçması çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, evlendiklerinde eşleri tarafından çok sevileceklerine ve saygı göreceklerine, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına, kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, hayal kırıklığına uğrayacağına, cesaretini ve özgüvenini de kaybedeceğine, ancak rüya sahibinin kendisini yardım işlerine adayacağına, işlerinde en yakın olduğu kişiden zarar göreceğine işaret eder.

Rüyada civcivin uçması gördüyseniz:

  • Belli bir konu ya da kişi sizi çok fazla heyecanlandırmamış veya tam tersi hırslandırmış olabilir.

Rüyada civcivin büyümesi yapılan hataların çok zarar getireceğine, iş yaşamında da aile ile ortaklı ticaret yapılacağına alamet etmektedir.

Rüyada civcivin uçması ortak olarak bazı kişiler ile bazı çalışmalara gireceğine, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına alamet etmektedir.

Rüyada civcivin yumurtlaması zorlukların yakın zaman içinde sona ereceğine, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, maddi imkânlarının artacağına, sıkıntılarının biteceğine delalet etmektedir.

Rüyada civcivin kafasını koparmak karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine ve çok büyük üzüntüler yaşayacağına, özellikle ailesi, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada civcivin peşinden gelmesi bulunan mevkinin kaybedileceğine, anlaşmazlıkların ortadan kalkacağına inanılır.

Rüyada civcivin elini ısırması sevdiği kişiler ile sevinçli günler yaşayacağına, girilen işlerde çok büyük başarılar kazanılacağına delalettir.

Rüyada civcivin bebeğe dönüşmesi geleceğinin parlak olacağına, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına alamet etmektedir.

Rüyada civcivin konuştuğunu görmek alışveriş yapacağına ve eğleneceğine, verdiği emeklerin boşa gideceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments