Rüyada çocuğa tır çarpması

Rüyada çocuğa tır çarpması alnına sürülen lekeden allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine, hayalkırıklıklarının giderileceğine, yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, malından ve parasından olacağına, sorunlarını sevdiği kişilerden alacağı destek ile kısa bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, çok karlı yatırımlar yapacağına, çok uzun zamandan beri sıkıntısını çektiği şeylere kavuşacağına, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına alamet eder.

Rüyada çocuğa tır çarpması gördüyseniz:

  • Siz bir kadınsanız, sizden oldukça yaşlı bir erkekle aranızda aşk doğabilir.

Rüyada çocuğa kızmak işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine, maddi olarak kötü bir karara varılacağına delalettir.

Rüyada bir çocuğa bakmak gözyaşına boğulacağına, her şeyin iyiye doğru gideceğine işaret etmektedir.

Rüyada çocuğa tır çarpması dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine delalettir.

Rüyada bir çocuğa top vermek meslek hayatındaki beklentilerinin karşılanacağına, mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine yorulur.

Rüyada çocuğa dua öğretmek onlarla ağız tadında ve bol muhabbete kalacağına, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere herhangi bir zahmet çekmeden kısa zaman içinde kavuşacağına işarettir.

Rüyada ölü çocuğa sarılmak şansının da yaver gitmesiyle her işte muvaffak olmanın tadını çıkaracağına, psikolojik olarak kendisini çok iyi hissedeceğine alamet etmektedir.

Rüyada iki çocuğa bakmak sorunlu olaylarla karşılaşacağına, kısmetlerinin de kapanacağına delalet eder.

Rüyada çocuğa süt vermek şifaya kavuşacağına, kendisini ve sevdiği kişileri bazı konularda serbest bırakacağına, verilecek olan kararları tek başına vermediğine ve daha iyi bir hale geleceğine alamet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Haber-ül Menam Rüyalardan Haber Veriyor

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments